Organizujemy: - catering - komunie - chrzty - bankiety - przyjęcia okolicznościowe - przyjęcia weselne. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, oraz wyśmienite menu!

Catering

Oferujemy Państwu Catering z dostawą do Państwa lub w naszym lokalu.

Zapraszamy do kontaktu: info@corradopizza-piastow.com

Eventy Pikniki Grille

Organizujemy eventy, pikniki, grille dla firm, urzędów, miast, osób prywatnych itd.

W celu zorganizowania takiej imprezy prosimy o informację i zapytanie skierowane na adres e-mail: info@corradopizza-piastow.com lub telefonicznie w godzinach popołudniowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Pizzerią&Restauracją Corrado w Piastowie.

Komunie

 

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

Pizzeria&Restauracja Corrado w Piastowie przygotowała dla Państwa ofertę na organizację przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Oferta ta zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczczenia tego szczególnego Święta. Zapraszamy do kontaktu: info@corradopizza-piastow.com

Kuchnia polowa

Jedną z naszych atrakcji jest kuchnia polowa, dzięki której, możemy zorganizować niezapomniane wydarzenie w plenerze.

Oferujemy przyrządzanie wyśmienitych potraw, pełną obsługę i wydawanie posiłków.

Obsługujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia, na których nie może zabraknąć prawdziwej wojskowej zupy:

jarmarki, 
akcje promocyjne, 
festyny, targi 
imprezy integracyjne, 
zloty i spotkania towarzyskie, 
imprezy rodzinne, 
itp.

Zapraszamy do kontaktu: info@corradopizza-piastow.com

Imprezy z Muzyką i Tańcem

Imprezy i Przyjęcie okolicznościowe to szczególne uroczystości. Pozostają w pamięci na długo. Bardzo ważne są więc uroda i klimat miejsca, doskonała kuchnia jak i zapewnienie profesjonalnej obsługi. Organizując imprezy okolicznościowe takie jak - spotkania integracyjne firmowe, imieniny, urodziny, spotkania w gronie przyjaciół w naszej restauracji - mogą być Państwo pewni, że dokonują trafnego wyboru.

Możemy też zaoferować dla  przyjęcia, muzykę na żywo oraz udostępnić miejsce do tańczenia.

W celu zorganizowania takiej imprezy prosimy o informację i zapytanie skierowane na adres e-mail: info@corradopizza-piastow.com lub telefonicznie w godzinach popołudniowych.

Serdecznie zapraszamy do Pizzeria&Restauracja Corrado w Piastowie

Wesela

Przyjęcie weselne to szczególna uroczystość. Pozostaje w pamięci na długo. Bardzo ważne są więc uroda i klimat miejsca, doskonała kuchnia jak i zapewnienie profesjonalnej obsługi. Organizując przyjęcie weselne w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, że dokonują trafnego wyboru.

Pizzeria&Restauracja Corrado w Piastowie przygotowała dla Państwa ofertę na organizację przyjęcia weselnego. Oferta ta zawiera wszystkie potrzebne elementy do uczczenia tego szczególnego Święta.

Zapraszamy do kontaktu: info@corradopizza-piastow.com